1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ramazan Bayramı'na Doğru
Ramazan Bayramına Doğru

Ramazan Bayramı'na Doğru

ÇANKIRI (AA) - Çankırı Valisi Mesut Köse, tüm vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.Köse, bayram dolayısıyla yayımladığı mesajında, her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür...

A+A-

ÇANKIRI (AA) - Çankırı Valisi Mesut Köse, tüm vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.

Köse, bayram dolayısıyla yayımladığı mesajında, her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı bir Ramazan Bayramı'na daha erişmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Bayramların toplumları bir arada tutan yapı taşlarından olduğunu kaydeden Köse, mesajında, "Dini ve milli bayramlarımız, kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin pekiştirilmesi için bir fırsattır. Zira bayramlaşmak barışmaktır, kucaklaşmaktır, yardımlaşmaktır. Bizleri bir arada tutan, sadece sevinçte ve kıvançta değil, tasada da birlikte hareket edebilmemizdir. Bu mübarek günlerde şehitlerimizi, gazilerimizi de şükranla anıyoruz. Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz hepimize emanettir. Birliğimizi ve dirliğimizi tehdit eden tüm şer odaklarını şiddetle kınıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimizin Ramazan Bayramı'nı kutlar, bu mübarek günlerin, birliğe, beraberliğe, kardeşliğe vesile olmasını içtenlikle dilerim." ifadelerine yer verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler