1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. "Reina’nın Kapatılması İstanbul Turizmi İçin Büyük Kayıp"
Reina’nın Kapatılması İstanbul Turizmi İçin Büyük Kayıp

"Reina’nın Kapatılması İstanbul Turizmi İçin Büyük Kayıp"

Net Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tibuk:- "Reina'nın kapatılması İstanbul turizmi için büyük bir kayıptır. Reina, Topkapı Sarayı ve Ayasofya gibi gidilmesi gereken yerler listesinde yerini almıştır"

A+A-

Net Holding Yönetim Kurulu Başkanı Besim Tibuk, İstanbul’un ünlü eğlence mekanı Reina'nın kapatılmasının İstanbul turizmi için büyük bir kayıp olduğunu belirterek, Reina'nın, Topkapı Sarayı ve Ayasofya gibi gidilmesi gereken yerler listesinde yerini aldığını bildirdi.
Besim Tibuk, Reina’nın tahliye kararıyla yaptığı yazılı açıklamada, son 10 yıldır yaptığı başarılı çalışmalarla Reina'nın İstanbul’daki tur programlarına girdiğini belirtti.
Tibuk, "Reina’nın kapatılması İstanbul turizmi için büyük bir kayıptır. Topkapı Sarayı ve Ayasofya gibi gidilmesi gereken yerler listesinde yerini almıştır. Turizmin bu kötü döneminde bir de Reina’nın kapatılması İstanbul turizmi için çok kötü olacaktır. Reina’yı kapattıran mal sahibinin birçok gayrimenkulü ve lokantası vardır. Oralarda kendine her türlü müesseseyi kurabilir. Reina’yı yok etmek çare değildir. Turizm sektörü Reina’ya sahip çıkmalıdır." ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler