1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Relax shower tasarruflu duş başlığı
Relax shower tasarruflu duş başlığı

Relax shower tasarruflu duş başlığı

Relax shower tasarruflu duş başlığı

A+A-

 

                Banyonuzdaki duş başlığını değiştirerek hem sudan tasarruf etmek hem de suyunuzu kaliteli, berrak yapmak ister misiniz? Tam bir mühendislik harikası olan relax shower sizlere lüks duşun tanımını yapıyor. “Relax Olun!” sloganı ile tüm Türkiye’ye yayılan duş başlığını sizler de denemelisiniz.

Yapısından bahsetmek gerekirse..

                Bahsedilen sihirli duş başlığının inanılmaz bir yapısı var. İçerisinde tornada tüpü bulunmakta. Bununla beraber 6 kademeli bir filtreleme sistemine sahip ve son olarak yüzeyinde 380 adet mikro gözenek bulunuyor. Peki, tüm bunlar ne anlama geliyor derseniz; tornada tüpü kaynaktan gelen suya basınç uygulayarak hız kazandırmaktadır. Her biri 0.2 mm olan yüzlerce mikro gözenek gelen suya biraz daha basınç uygular ve suyu standart bir duş başlığından 2 kat daha basınçlı verir. Filtreleme sistemi ise daha temiz, daha kaliteli bir su ile duş yapın diye.. Kaynaktan gelen su bol miktarda klor içerir. Bunun haricinde borularda bulunan tortu ve yosunları da beraberinde getiren su bu filtrelerden geçerken hepsinden arınır. Temizlenen ve yumuşayan su sizlere muhteşem bir banyo zevki yaşatır.

Bilimsel testler oldukça başarılı;

                Hedefinde uluslararası pazara çıkmak olan %100 yerli, Türk yapımı Relax Shower bilimsel testlerden geçirildi. pH testinden geçirilen başlıktan çıkan suda 7.1 değeri görüldü. İçme suyuna yakın olması suyun kalitesini kanıtlar nitelikte. 304 paslanmazdan üretilen akıllı başlık dayanıklılık testlerinden de başarı ile çıkıyor.

Ne kadar ödeyeceğiz?

                İnternet üzerinden sipariş vererek temin edebileceğiniz sihirli duş başlığı dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz kapıda ödeyebilirsiniz. Kdv dahil 49 lira ücret ödemeniz gerektiğini hatırlatalım. Standart duş başlıklarına göre 2 kat daha basınçlı su vererek sudan tasarruf etmenizi sağlayan bu akıllı duş başlığını kullanmak için daha fazla vakit kaybetmeyin.

Kaynak: http://www.sihirlidusbasligi.com/

 

Önceki ve Sonraki Haberler