1. HABERLER

  2. ADS

  3. Rüyada kümes görmek
Rüyada kümes görmek

Rüyada kümes görmek

Rüyada kümes görmek

A+A-

Rüyada kümes ev mal mülk olarak yorumlanır. İçinde tavukların dolaştığı temiz bir kümes rahat bir evdir. Burada daima ballık bereket olacaktır. Rüyasında bir kümese girdiğini gören bekâr erkek güzel bir kadınla hayatını birleştirir rüyasında kümese giren genç ailesinin beğendiği çevreden biriyle evlenir ve rahat bir hayat sürer. Rüyasında bir kümes yapan yeni bir ev sahibi olur ve ayrıca kendini düşmanlarından da korur. Rüyasında bir kümesi yıkan kimse evini bir malının elinden çıkartır. Veya eviyle ilgili bir zarar görür. 

 

Bir kümesinin yerine yenisini yapanın hayatı daha iyi olacaktır birden fazla kümes yine birden fazla ev mülktür kümesini onardığını gören evinin daha iyi hale getirmesi için çalışır. Rüyada kümeste tavuk olduğunu görmek veya rüyada tavuk görmek tavuk rüyada bekâr erkek içim evlilik olarak yorumlanır. Rüyasında bahçesinde bir tavuk girdiğini gören bekâr erkek hemen evlenir. Yine tavuk alan tutan bekâr erkek kısa süre içinde nikâhlanır.  

Tavuğu kestiğini gören evli erkeğin eşiyle arası açılır çiğ tavuk haram maldır. Pişmiş tavuk türlü sorunlardan gelecek kısmettir. Rüyada piliç kız çocuk olarak yorumlanır. Rüyasında bir kümes dolusu tavuk gören bekâr kimse evlenmekte güçlük çeker. Kadınlar ve evliler için kümes dolusu tavuk bolluk zenginliktir. Rüyasında tavuğun yumurtladığını gören kişinin çocuk hasreti sona erer ve gebe kalır. rüyada yumurta görmek  ise hayırlı güzel şeylerin olacağına işret eder. Rüyada yumurta gören genç kadının çocuğu olur yumurta gören bekar insan  yararlı kısmet alır.Rüyasında yumurta alan gören bulan evli kimsenin iyi bir çocuğu olur yumurta çatlaksa çocukla ilgili bir sorun çıkar bekar kimse için bu rüyalar da kısmettir. Çatlak yumurta pek işe yaramayacak kısmettir yumurtanın kırılması çocuğun düşmesi veya kısmetin ziyan olmadır. Rüyasında yumurta kırdığını gören malını ziyan eder. Rüyasında tanımadığı birinin kendisine yumurta verdiğini gören kişi hayırlı evlat sahibi olur. Bütün evlatları devlet makamında önemli yerlere gelir ve toplum tarafından sayılan itibar sahibi kimseler olur. 

http://www.ruyadaveyorumlari.com/  

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler