1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Saadet Partisi'nden Darbe Açıklaması
Saadet Partisinden Darbe Açıklaması

Saadet Partisi'nden Darbe Açıklaması

Saadet Partisi Seydişehir İlçe Başkanı Hayri Yılmaz, yaşanan darbe girişimiyle alakalı açıklama yaparak, ülkedeki barış ve huzuruna yapılan her türlü müdahaleye karşıyız...

A+A-

Saadet Partisi Seydişehir İlçe Başkanı Hayri Yılmaz, yaşanan darbe girişimiyle alakalı açıklama yaparak, ülkedeki barış ve huzuruna yapılan her türlü müdahaleye karşıyız dedi.

Yılmaz, partisinin ilçe binasında yaptığı açıklamada, darbeden en çok zarar gören bir parti olduklarını ifade ederek, beşeri planda Milli iradenin üzerinde hiçbir güç olmadığını söyledi.

Yılmaz, demokrasinin gerekliliği hakkında yaptığı konuşmada, "Parlamenter sistem vazgeçilemez bir unsurdur. Gerekçesi ne olursa olsun hiçbir darbe girişimi kabul edilemez. Bu milletin aklı selim ve sağduyu ile çözülemeyecek hiçbir problemi yoktur. Bu ülke darbelerden çok çekmiştir. Milletin iradesinin üzerinde hiçbir güç yoktur. Şehitlerimize Allah’ tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz. İnşallah vatanımıza ve milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın." ifadelerine yer verdi.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler