1. HABERLER

  2. ADS

  3. Saray Halı Modelleri Halı Sektöründe Lider
Saray Halı Modelleri Halı Sektöründe Lider

Saray Halı Modelleri Halı Sektöründe Lider

Saray Halı Modelleri Halı Sektöründe Lider

A+A-

Bildiğimiz gibi evlerimizin tabanlarını halı ile süsleriz. Bunu yaparken genellikle perdelerimize ya da koltuklarımıza uygun renkte halılar seçeriz. Ayrıca Saray Halı’dan aldığımız halıların boyutları kullanacağımız odanın boyutlarına orantılı olmalıdır. Saray halı ülkemizde geçmişten bugüne en popüler halı markası olmakla birlikte her eve uygun renkte ve boyutta olduğu için hanımların gözdesi olmayı başarmış durumdadır.

Zengin Şube Seçeneği Saray Halı’da

Türkiye genelinde birçok şubesi vardır. Diğer halı markalarından ayıran durum ise müşteri memnuniyeti ve halıların kalitesidir. Bu yüzden halı modelleri açısından çok geniştir. Her ev, her oda için farklı farklı halı çeşitleri bulunur. Önemli olan çeşitten çok halının görünüşü ve ayağı ı bastığı da hissettiğin rahatlıktır. İşte bu da halının sizler üzerinde yaratmış olduğu hayranlık duygusudur.

Bu yüzden halının kalitesi saray halıdır. Tabi iyi güzel bahsediyoruz ama halı fiyatları ne durumda. Şöyle ki saray halı birçok markaya göre daha kaliteli halı ürettiği gibi daha ekonomik fiyata müşteriye sunmaktadır. Her ekonomik boyutta bulunan aile halıları gönül rahatlığıyla temin edebilir. Diğer halı markaları kendi görüşleri çerçevesinde daha ekonomik halı sattığını söyleyebilir. Çeşitlere göre değişim gösterebilir fiyatlarımız ama fiyat kadar halının kalitesi de önemlidir.

Diğer Markalardan Daha Üstün

Royal halı ürün bakımından bize çok uzaktır. Fiyat olarak düşük olabilir belki ama kalite olarak kararı sizlere bırakıyorum. Çünkü her yönetici kendi firması için kötü düşünmez. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizin merinos halı gibi işletmelere de bakarak en uygun halının hangisi olduğu seçimini yapması daha uygun olur. Ne kadar çok firma gezerseniz sarar halının kıymetini o zaman daha çok anlarsınız.

Yakın geçmişte padişah halı popülerlik açsından bize çok yaklaştı aslında kalite bakımında bize yakın olmaya çalıştıklarını inkâr edemeyiz. Ama kalite ile ekonomiyi paralel tutmanın iyi olmadığını öğrenmeleri gerektiğini düşünüyorum. Her ne kadar kaliteli ürün piyasaya sürmüş olsan da alıcının ekonomik çapını düşünmek zorundasınız. Bunu en iyi yapan firma olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz sizlerin sayesinde tabi ki. Ekonomik boyut da kaşmir halı alıcısını memnun etmek için elinden geleni yapıyor gibi gözüküyor ama kalite farkını unutmamak gerekir. Saray halı olağanüstü indirimleri ile Türkiye’nin her yerinde www.halisaray.com adresi üzerinden en çok satış yapan mağazadır.

Önceki ve Sonraki Haberler