1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Sarıkaya Belediyesi'nin Ramazan Etkinlikleri
Sarıkaya Belediyesinin Ramazan Etkinlikleri

Sarıkaya Belediyesi'nin Ramazan Etkinlikleri

Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Hacı Hasan Bor parkında, her akşam düzenledikleri ramazan eğlencesi programlarında farklı bir etkinlik yaptıklarını bildirdi.

A+A-

YOZGAT (AA) - Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Hacı Hasan Bor parkında, her akşam düzenledikleri ramazan eğlencesi programlarında farklı bir etkinlik yaptıklarını bildirdi.

Ömer Açıkel, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede ramazanın çok güzel bir şekilde geçtiğini, havaların da ısınmasıyla program tertip etmeyi uygun gördüklerini ifade etti.

Hacı Hasan Bor Parkı'nın her yaz mevsiminde ve ramazan ayında ilçe halkı tarafından yoğun rağbet gördüğünü ve ramazan ayına uygun gösteriler yaptıklarını dile getiren Açıkel, "Ramazan ayı bizim için mübarek bir aydır. İlçe halkımız bu ayda birlik ve beraberliğe çok önem vermektedir. Biz de bu birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla ilçemizin en büyük parkı olan Hacı Hasan Bor Parkı'nda, Ankara'dan getirttiğimiz ekiple vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza çeşitli gösteriler sunduk. Halkımız da memnun oldu, bu tarz etkinliklerimiz de devam edecektir." dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler