1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sarıkaya'da Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Sarıkayada Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Sarıkaya'da Yol Çalışmaları Devam Ediyor

YOZGAT (AA) - Sarıkaya Belediyesinin mahallelerde başlattığı alt yapı çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar, Şekerpınar, Fatih, Kaplıca, Yenidoğan ve Battalgazi mahallelerinde sürdürülüyor....

A+A-

YOZGAT (AA) - Sarıkaya Belediyesinin mahallelerde başlattığı alt yapı çalışmaları devam ediyor.

Çalışmalar, Şekerpınar, Fatih, Kaplıca, Yenidoğan ve Battalgazi mahallelerinde sürdürülüyor. Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, gazetecilere yaptığı açıklamada, son olarak Battalgazi Mahallesi'nde geniş kapsamlı yol yapım çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Mahalle sakinlerinin de yapılan yol hizmetlerinden memnun olduğunu anlatan Açıkel, bu hizmetlerin vatandaşların huzur ve refahı için olduğunu dile getirdi.

Yol yapım çalışmalarının kış mevsimi gelene kadar devam edeceğini anlatan Açıkel, ''Görevli personellerimiz de yapmış oldukları çalışmalar sırasında burada yaşayan vatandaşlarımızın çalışmalardan dolayı herhangi bir sıkıntı yaşamaması için uğraş veriyor, bir an önce tamamlanması adına gerekeni yapıyorlar. Çözüm üreten bir belediyecilik anlayışı içerisinde büyük, küçük demeden çalışmalarımızı gerçekleştirirken, ilçemiz adına yeni projelerimizi de sırasıyla hayata geçiriyoruz." diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler