1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Şarkışla’da 10 Yeni Park Yapılıyor
Şarkışla’da 10 Yeni Park Yapılıyor

Şarkışla’da 10 Yeni Park Yapılıyor

Şarkışla Belediyesi, ilçe genelinde 10 yeni park yapımı için çalışmalarını sürdürüyor.

A+A-

SİVAS (AA) - Şarkışla Belediyesi, ilçe genelinde 10 yeni park yapımı için çalışmalarını sürdürüyor.

Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Pınar ile ilçe merkezinde yapım çalışmaları devam eden park alanlarında incelemelerde bulundu.

Kale Mahallesi'nde 2 bin 200 metrekare alanda yapımı devam eden park çalışmalarını denetleyen Oğuz, ilçe genelinde bir yandan mevcut parklarda düzenleme çalışması yaptıkların bir yandan da yeni parklar inşaa ettiklerini söyledi.

- 15 Temmuz şehitlerinin adını taşıyacak

İlçe genelinde toplam 20 bin metrekare alanda 10 yeni park yapıldığını ve bu parkların ekim ayına kadar tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulmasını planladıklarını belirten Oğuz, yapılan parklara FETÖ darbe girişimine karşı verilen mücadelede şehit olanların isimlerini vereceklerini kaydetti.

Oğuz, ayrıca bütün park alanlarındaki donatıların yenilendiğini ve iyileştirildiğine işaret ederek, "Bütün park alanlarındaki çocuk oyun grupları, spor kondisyon aletleri, halı saha ve kent donatıları yenilenmek kaydıyla hummalı bir çalışma başlatıldı. Bu kapsamda ilçe genelindeki birçok parkta yenileme çalışması yürüten ekiplerimizin asıl hedefi ise yeni park alanlarını vatandaşların hizmetine sunmak." dedi.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler