1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Şehit Halisdemir'in Ailesine Taziye
Şehit Halisdemirin Ailesine Taziye

Şehit Halisdemir'in Ailesine Taziye

Türkiye Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Ağar, Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in ailesini ve kabrini ziyaret etti

A+A-

Türkiye Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar, Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde'deki kabrini ve ailesini ziyaret etti.

Ağar, beraberindeki sendikacılarla Bor ilçesi Çukurkuyu beldesinde şehit Halisdemir'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Şehidin kabrini de ziyaret eden Ağar, Niğde İl Özel İdaresi Sosyal Salonu'nda düzenlenen programda işçilerle bir araya geldi.

Ağar, burada yaptığı konuşmasında, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini, birlik ve beraberlikle aşılmayacak sorun olmadığını söyledi.

15 Temmuz ve sonrasında Türk milletinin birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediğini belirten Ağar, "Türk milleti, mayasında Çanakkale ruhunu yaşatan bir millettir. 15 Temmuz ve akabindeki süreçte de görüldü ki bu maya, ülkemizi bölmek isteyenlere karşı dersini vermiştir. Allah, birlik ve beraberliğimizi bozmasın." dedi.

Türkiye Yol İş Sendikası Konya 2 Nolu Şube Başkanı Ali Alkan da Türk milletinin 15 Temmuz'da bir kahramanlık hikayesi daha yazdığına işaret ederek, "Anadolu toprakları, yiğitlerin harman olduğu yerdir. 15 Temmuz sürecinde bunu bir kere daha gördük. Bu yiğitlerimizden birisi de şehit Ömer Halisdemir'dir. Niğde, bu yiğidi ile ne kadar övünse azdır. Mekanı cennet olsun." diye konuştu.

Ağar ve beraberindekiler, programın ardından Vali Ertan Peynircioğlu'nu makamında ziyaret etti.

Önceki ve Sonraki Haberler