1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Selçuklu Belediyesi'nden İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli
Selçuklu Belediyesi'nden İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli

Selçuklu Belediyesi'nden İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli

Selçuklu Belediyesi, ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunmaya devam ediyor.Belediye ekipleri, Kaymakamlık...

A+A-

KONYA (AA) - Selçuklu Belediyesi, ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunmaya devam ediyor.

Belediye ekipleri, Kaymakamlık tarafından ihtiyaç sahibi bin 593 ailenin yanı sıra, evde yaşlı bakım hizmeti verdiği 110 yaşlının evine de gıda paketi ulaştırdı.

Aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Dosteli Derneği'ne 400, Elbir ve Ribat Derneği'ne de 200 gıda yardım paketi teslim edildi.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay gazetecilere yaptığı açıklamada, ramazan ayının ihtiyaç sahiplerinin gözetilmesi açısından bir fırsat ayı olduğunu söyledi.

Çalışmaların Selçuklu Kaymakamlığı ile koordineli olarak yürütüldüğünü ifade eden Altay, "Çalışma kapsamında ilçemizde ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen 2 bin 503 vatandaşımıza gıda yardımı yapıyoruz. Dağıtım için oluşturulan ekiplerimiz mahallerimizde muhtarlarla birlikte önceden belirlenen adreslere paketleri ulaştırıyorlar." diye konuştu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler