1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Selçuklu'da Teravih Buluşmaları
Selçukluda Teravih Buluşmaları

Selçuklu'da Teravih Buluşmaları

Selçuklu Belediyesi tarafından her yıl ramazan ayında geleneksel olarak yapılan "Teravih Buluşmaları" bu yıl Hacıveyiszade Camisinde başladı

A+A-

Selçuklu Belediyesi tarafından her yıl ramazan ayında geleneksel olarak yapılan "Teravih Buluşmaları" bu yıl Hacıveyiszade Camisinde başladı.

Namaz sonrası vatandaşlarla buluşan Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay vatandaşlardan gelen istek ve önerileri dinledi, çocuklarla sohbet etti.

Altay, namaz çıkışı yaptığı konuşmada, ramazan ayının birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesi için iyi bir fırsat olduğunu söyledi.

Teravih vesilesi ile vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten Altay, "Ramazan ayının manevi atmosferine uygun olarak geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da farklı mahallelerde vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Ramazan ayının güzelliklerini Selçuklu'da tüm hemşehrilerimizle yaşamak istiyoruz." dedi.

Başkan Altay'a AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, AK Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı üyeleri, Selçuklu Belediyesi başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri de eşlik etti.

Altay, ramazan ayı boyunca farklı mahallelerde namaz sonrası vatandaşlarla buluşmaya devam edecek.

Önceki ve Sonraki Haberler