1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Serdengeçti'den Rektör Şahin'e Ziyaret
Serdengeçtiden Rektör Şahine Ziyaret

Serdengeçti'den Rektör Şahin'e Ziyaret

AK Parti Aksaray Milletvekili Mustafa Serdengeçti, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Yusuf Şahin'i ziyaret etti.

A+A-

AKSARAY (AA) - AK Parti Aksaray Milletvekili Mustafa Serdengeçti, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Yusuf Şahin'i ziyaret etti.

Serdengeçti, ziyarette yaptığı açıklamada, özverili bir şekilde Aksaray için çalıştıklarını söyledi.

Kendisinin de akademisyen olması sebebiyle, üniversitedeki problemlere ve ihtiyaçların çözümü için yapılması gerekenlere hakim olduğunu belirten Serdengeçti, Rektör Şahin'in gayretli çalışmalarını desteklediklerini söyledi.

Serdengeçti, "YÖK ve bakanlıklar düzeyinde yapılması gereken tüm işlerde rektörümüzle birlikte çalışmaya hazırız. Hızla gelişen üniversitemiz, en kısa zamanda hak ettiği yere gelecektir. Tercih dönemindeki tüm öğrencilerimize ASÜ'yü öneriyor, bu yıl mezun olan öğrencilerimize de yeni hayatlarında başarılar diliyorum." dedi.

Şahin de üniversitelerin tek başına bir şeyler yapma imkanına sahip olmadığını dile getirerek, "Elbette bireysel gayretler çok önemli ama problemlerin aşılması noktasında siyaset kurumunun desteğine ihtiyacımız var. Bugüne kadar siyasilerimiz hep bizlerin yanında oldu, işlerimizi kolaylaştırdı ve sorunlarımızı birlikte aştık. İnşallah bundan sonra da aynı şekilde devam eder." diye konuştu.

Yapılan ziyaretin ardından Şahin, ASÜ’de devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında Serdengeçti'ye bilgiler verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler