1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Şereflikoçhisar'da Okul Servis Şoförlerine Bilgilendirme Yapıldı
Şereflikoçhisarda Okul Servis Şoförlerine Bilgilendirme Yapıldı

Şereflikoçhisar'da Okul Servis Şoförlerine Bilgilendirme Yapıldı

Şereflikoçhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği tarafından ilçede okul servisi taşımacılığı yapanlara yönelik...

A+A-

ANKARA (AA) - Şereflikoçhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği tarafından ilçede okul servisi taşımacılığı yapanlara yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Şereflikoçhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Alıcı ve Trafik Tescil Büro Amirliğinde görevli polis memuru Turan Kayalar, servis sürücülerine otomatik kapı, "dur" levhası, cam güvenlikleri ve durma kalkma gibi başlıklar altında bilgilendirme yapıldı.

Oda Başkanı Mustafa Alıcı, yaptığı konuşmasında, yeni Büyükşehir Yasası'nın ardından okul servislerine yeni düzenlemelerin geldiğini anlattı.

Bu proje kapsamında okul servisleri için muayene işlemlerinin Şereflikoçhisar'da yapılması için çalışmaları sürdüreceklerini belirten Alıcı, yeni uygulamalar kapsamında araç tanıtım kartlarının 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren uygulamaya konulacağını kaydetti.

Turan Kayalar da trafik ihlalleri konusunda şoförleri uyardı.

Önceki ve Sonraki Haberler