1. HABERLER

  2. ADS

  3. Sevgilinizi Etkilemenin En Etkili Yöntemi: Hediye
Sevgilinizi Etkilemenin En Etkili Yöntemi: Hediye

Sevgilinizi Etkilemenin En Etkili Yöntemi: Hediye

Hediye alacağınız kişiyi oldukça iyi tanımanız gerekir. İşte bu konuda size birkaç önerimiz var.

A+A-

Sevgiliye hediyeler hediye alınacak listesinde bir insanın en çok zorlandığı, düşünmek için dahi ciddi zaman harcadığı,  zihnini allak bullak eden ve sonunda saçma sapan şeylerin hediye olarak verilmesiyle sonlanan zorlayıcı, yorucu, bunaltıcı bir süreç. Peki, sevgiliye hediye alabilmenin, hediyeyi seçebilmenin bir püf noktası, kolaylığı yok mu?

Hediye Seçerken Dikkat, Heyecanı Hayal kırıklığına Çevirmeyin!

Özellikle doğum günü hediyesi, yıldönümü gibi gerçekten özel, ikinize dair anıların yaşadığı ve etkilerinin de uzun yıllar yaşatıldığı günlerde diğer günler alınan hediyelerden daha da önemli hale gelen hediye seçimi, doğduğu anın değerini ifade edebilecek, hayatınıza girdiği günün müteşekkiri olduğunuzun göstergesi bir hediye şeklinde gerçekleştirilmeli. Eminiz ki çok uzun süren ilişkiler de dahi özellikle hanımlardan şu kadar yıl önce bana bir hediye almıştı nasıl sevindim anlatamam yahut o sene hatırlamadığı için öyle üzüldüm ki gibi ifadeleri siz de sıkça duymuşsunuzdur.

 İşte pozitif etkilerinin çok uzun yıllar sürmesini istediğiniz hediye seçiminde ilk kural hayatınızdaki insanı çok ama çok iyi tanıyor olmanız gerektiği. Nelerden hoşlanır, ikinize özel olabilecek, başka hiç kimsenin haberi olmadığı bir güne, ana, duyguya vurgu yapabilecek, gerçekten özel olduğunu hissettirecek bir hediye.

 Örneğin doğum anında bir sıkıntı olduysa ve size bu durumu anlattıysa baskılı tişört şeklinde, o güne, soruna atıfta bulunan bir karikatürle iyi ki doğmuşsun dediğiniz bir tişört, ikiniz için çok önemli bir günün saati, dakikası, saniyesi ve salisesinin kalbinizin durup yeniden onunla atmaya başladığının göstergesi olarak tasarlandığı bir hediye. Özel olması için illa çok pahalı, mücevher gibi her insanın parasını ödediği takdirde ulaşıp da hediye olarak takdim edebileceği bir hediye gelmesin aklınıza.

Fikri De Bulamadık, Tasarlayacağı Da Diyorsanız;

Bir türlü işin içinden çıkamadıysanız, aklınıza daha farklı seçenekler de gelsin istiyorsanız, ilginç, sıra dışı, onu tamamıyla heyecanlandıracaklar seçimler yapmaya çalışıyorsanız www.hediyesepeti.com mutlaka ziyaret etmeniz gereken, hediye seçenekleri için yeni fikirler alabileceğiniz, fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz en önemli, ürünün tedarikinde de, kalitesinde de, satın alımında da güvenilir alış veriş imkânı tanıyan adreslerden, internet sitelerinden, hala bir arayışınız varsa hiç beklemeyin ve siteyi ziyaret edin!

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler