1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Seydişehir Belediyesinden "Evde Temizlik Hizmeti Projesi"
Seydişehir Belediyesinden Evde Temizlik Hizmeti Projesi

Seydişehir Belediyesinden "Evde Temizlik Hizmeti Projesi"

KONYA (AA) - Seydişehir Belediyesi yaşlı ve bakıma muhtaç, ev işlerini kendileri yapamayacak durumda olan vatandaşların evlerini temizliyor. Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal yaptığı...

A+A-

KONYA (AA) - Seydişehir Belediyesi yaşlı ve bakıma muhtaç, ev işlerini kendileri yapamayacak durumda olan vatandaşların evlerini temizliyor.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal yaptığı açıklamada, evde temizlik hizmeti projesini hayata geçirdiklerini söyledi.

Belediye tarafından oluşturulan temizlik hizmeti ekibinin ilçede yaşayan yaşlı, mağdur ve kendi işlerini göremez durumdaki vatandaşlara düzenli olarak ev temizliklerini yaptıklarını ifade eden Tutal şunları kaydetti:

" Hizmet verdiğimiz vatandaşlarımızın memnuniyeti ve ettikleri dua bizi de memnun ediyor. Bu hizmetlerin karşılığında alınan hayır dualar, emeği geçen herkese yetiyor. Belediyemiz bünyesinde oluşturulan ekip tarafından evleri temizlenen vatandaşlar, sağlıklı bir ortama kavuşmanın keyfini yaşıyor. Bu sayede yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların kendi başlarına yapamadıkları ev işleri yapılarak bir nebze olsun rahat etmelerini sağlıyoruz."

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler