1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Seydişehir'de Ak Parti Kadın Kolları İstişare Toplantısı Yaptı
Seydişehirde Ak Parti Kadın Kolları İstişare Toplantısı Yaptı

Seydişehir'de Ak Parti Kadın Kolları İstişare Toplantısı Yaptı

AK Parti Konya Kadın Kolları, Seydişehir Kadın Kolları ile istişare toplantısı yaptı.

A+A-

AK Parti Konya Kadın Kolları, Seydişehir Kadın Kolları ile istişare toplantısı yaptı.

AK Parti Konya Kadın Kolları Başkanı Ayşe Lütfiye Poçanoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Seydişehir teşkilatını ziyaret ederek teşkilat çalışmaları hakkında İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Görür’den bilgi aldı.

Poçanoğlu toplantı öncesi yaptığı konuşmada Türkiye’nin gelişip, çağdaşlaşmasında kadınların aktif olarak siyasette yer almasının önemine dikkat çekti.

Yaşanan FETÖ terörünün üstesinden gelinmesinde kadınlar olarak hep birlikte çaba gösterdiklerini ve nöbeti bırakmayacaklarını belirten Poçanoğlu, şunları kaydetti:

"Cumhurbaşkanımız pazar günü demokrasi nöbetleri bitecek dedi. Kadın kolları olarak nöbetlere devam ederek, bu işleyişi bırakmıyoruz. Sorumluluk bilinci ile daha refah bir Türkiye için, eşitlik için, adalet için, huzur için, yılmadan, yorulmadan aydınlık yarınlar için gayretle çalışacağız. Sizlerle birlikte bu ülkeyi aydınlatmaya devam edeceğiz. Milletle, millete hizmet noktasında teşkilatlarımıza şimdiye kadar yaptıkları ve bundan sonra da yapacakları bu ulvi görevde gösterdikleri gayretler için teşekkür ederim. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz."

Önceki ve Sonraki Haberler