1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Seydişehir'de Asfalt Çalışmaları
Seydişehirde Asfalt Çalışmaları

Seydişehir'de Asfalt Çalışmaları

KONYA (AA) - Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Akçalar mahallesinde 30 bin metrekarelik yolu soğuk asfaltla kapladı. Belediye Başkanı Mehmet Tutal, merkez ve kırsalda bulunan...

A+A-

KONYA (AA) - Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Akçalar mahallesinde 30 bin metrekarelik yolu soğuk asfaltla kapladı.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, merkez ve kırsalda bulunan her mahalleye hizmet götürdüklerini ifade ederek, sıcak asfalt çalışmalarının ardından mahallerde soğuk asfalt çalışmalarını başlattıklarını söyledi.

Vatandaşları kış aylarında çamurdan yaz aylarında tozdan kurtarmak amacı ile asfaltlama çalışmalarına hız kazandırdıklarını ifade eden Tutal, "Özellikle kenar mahallelerimizde çalışmalarımıza aralıksız olarak belirlediğimiz program dahilinde devam ediyoruz. Sadece asfalt çalışmaları değil kilitli taş çalışmalarımız da devam ediyor. Yaptığımız çalışmalarla Seydişehir ve mahallerimiz şantiye haline geldi. İnşallah daha güzel hizmetlerle halkımızı buluşturacağız." diye konuştu.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler