1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Seydişehir'de "Kitabımı Ve Oyuncağımı Paylaşıyorum" Projesi
Seydişehirde Kitabımı Ve Oyuncağımı Paylaşıyorum Projesi

Seydişehir'de "Kitabımı Ve Oyuncağımı Paylaşıyorum" Projesi

Seydişehir Merkez İlkokulu öğrencileri, "Kitabımı ve Oyuncağımı Paylaşıyorum" projesi kapsamında 120 kişilik bir gurupla Mesudiye, Yaylacık, Ketenli, Dikilitaş ve Bostandere...

A+A-

Seydişehir Merkez İlkokulu öğrencileri, "Kitabımı ve Oyuncağımı Paylaşıyorum" projesi kapsamında 120 kişilik bir gurupla Mesudiye, Yaylacık, Ketenli, Dikilitaş ve Bostandere mahallelerindeki öğrencilere kitap ve oyuncak hediye etti.

Okul Rehberlik Servisi tarafından organize edilen projeye, öğrenciler yoğun destek verirken, okulda kurulan bir komisyon tarafından toplanan kitaplar ve oyuncaklar tasnif edilip paketlendi. Paketler, uzak mahallelerdeki anasınıfı, 1. 2. 3. ve 4. sınıf öğrencilerine hediye edildi.

Merkez İlkokulu Müdürü Yasin Öşekci, yaptığı açıklamada, paylaşmayı, dayanışmayı ve kardeşlik bağlarını artırmayı amaçladıklarını söyledi.

Öşekçi, "Hediyeleri götüren ve alan öğrencilerimizin mutlulukları, yaptığımız işin doğruluğunu gösteriyor. Evinde oynamaya kıyamadığı oyuncakları hediye etmek için getiren öğrencilerimiz oldu. Bunları görüp de duygulanmamak elde değil." diye konuştu.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler