1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Seydişehir’de Öğrencilerden Örnek Davranış
Seydişehir’de Öğrencilerden Örnek Davranış

Seydişehir’de Öğrencilerden Örnek Davranış

KONYA (AA) - Seydişehir Meslek Yüksekokulunda okuyan 3 öğrenci Sosyal Sorumluluk ve Etik dersindeki proje ödevi kapsamında topladıkları giysileri Kızılaya teslim ettiler.Rabia Başlamaz, Yasin...

A+A-

KONYA (AA) - Seydişehir Meslek Yüksekokulunda okuyan 3 öğrenci Sosyal Sorumluluk ve Etik dersindeki proje ödevi kapsamında topladıkları giysileri Kızılaya teslim ettiler.

Rabia Başlamaz, Yasin Yazılıtaş, Neşe Nur Aytekin hem ödevlerini yapıp hemde insanlara faydalı olabilmek amacıyla bir yardım kampanyası başlattı.

Başlamaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, projelerinin amacının uygun olarak toplanan kıyafetleri her türlü felaket anında vatandaşın yanında olan Kızılay'a vermek olduğunu söyledi.

Topladıkları ayakkabı ve giysileri yaş guruplarına göre paketlediklerini anlatan Başlamaz, kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

Kızılay Şube Başkanı Tevfik Balcı da ‘’Kızılay devletten hiçbir yardım almadan, gönüllü vatandaş işbirliğiyle gelen yardımları ihtiyaç sahiplerine titiz bir şekilde dağıtıyoruz. Öğrencilerimize bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler