1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Seydişehir'den Kısa Kısa
Seydişehir'den Kısa Kısa

Seydişehir'den Kısa Kısa

KONYA (AA) - Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, 2018 yılının ilk muhtarlar toplantısını yaptı.Hükümet Konağı Konferans Salonunda muhtarların istek,...

A+A-

KONYA (AA) - Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, 2018 yılının ilk muhtarlar toplantısını yaptı.

Hükümet Konağı Konferans Salonunda muhtarların istek, öneri ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Erdoğan, Vatandaşların isteklerine yerinde çözümler bulmaya devam edileceğini belirtti.

Bu toplantıları her ay düzenli olarak yaptıklarını ifade eden Erdoğan, şunları kaydetti:

"Her ay düzenli bir şekilde sizlerle bir araya gelip mahallerimiz için daha ne yapabiliriz diyerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. 2018 yılında da ilçemizde kamu yatırımlarımız yoğun bir şekilde devam edecek. Bizlerde ilçemize yapılan hizmetleri ve vatandaşlarımızın direk mahalle muhtarlarımız taleplerini, hizmetlerini birinci ağızdan ileterek işlerin hızlandırılması için çaba harcayacağız."

- Başkan Tutal'ın mahalle ziyaretleri

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Kuran, ve Kumluca mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Amaçlarının ilçenin mahallelerini Avrupa standartlarına getirmek iolduğunu ifade eden Tutal, halkla birlikte olup eksikleri yerinde tespit ettiklerini söyledi.

Vatandaşları belediye makamına kadar yormadıklarını belirten Tutal, şöyle konuştu:

" Bizim için en iyi tatil vatandaşlarımızla geçirdiğimiz zaman dilimidir. Projelerimize vatandaşlarımızla karar vermek için onları sık sık ziyaret ediyoruz. Yeni çalışmalarımız hakkında mahallelilere bilgiler verirken onların fikir ve düşüncelerine de başvuruyoruz. Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla çalışmaların değerlendirmesini yapmak çok önemli. Ziyaretlerimizde hemşehrilerimizin gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı mahalle sakinlerimize şükranlarımızı sunuyoruz."

 

 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler