1. HABERLER

  2. ADS

  3. Sigara Makinesi
Sigara Makinesi

Sigara Makinesi

Sigara Makinesi

A+A-

Sigara makinesi şans oyunları makinesi gibi görünüyor olsa da belirli bir programlama ile çalışmış olan bir sistemdir. Bu sistem ile oyuncunun uygulamak istediği hileleri, oyuna müdahaleleri tamamen geçersiz hale getirecek ve işletmecinin zarar etmesine izin vermeyecek konularda düzenlenmiş bir sistemdir.

Sigara makineleri sistem ile oyuncunun yapmaya çalışacağı müdahaleleri tamamen geçersiz kılmakta ve işletmecinin zarar etmesine izin vermeyecek şekilde düzenlenmektedir. Günümüzde sigara makinesinin yapımında kullanılan malzemeler her zaman yan sanayi olmamasından dolyı güvenilir ve gönül rahatlığı ile satın alabileceğiniz ürünlerdir.

Sigara Makinesinin Özellikleri

Sigara makinesi para attıktan sonra daha fazla sigara düşürmek isteyen insanların yaptıkları hileleri algılayan makine anında uyarı ulaştırarak işletmeciyi veya mekân sahibini haberdar etmektedir. Müşterilerin hile yapmasına hiçbir zaman izin vermemesi, garantili olması, orijinal parçalardan üretilmiş olarak yer alması, entegre modülü ile sistem ayarı yapılmaktadır. Bu makinelerin çanaklı, çanaksız ve çeşitli oyun kombinasyonları içeriğine sahip olması tüm mekânlarda kolayca kullanılabilir olarak yer alması, küçük ve görsel bir cihaz olması sebebi ile her işletmecinin işletmesinde bulunması gereken bir makinedir. Kar açısından bakıldığı zaman oldukça karlı bir cihaz olması ve uzun süre kar getirmesi de her zaman avantaj sağlamaktadır.

İş yerinizin görünür bir bölüme koyarak insanların, sigara içen kişilerin oyun oynamaktan hoşlananların ilgisini çekerek kolay bir şekilde oyun oynamalarını sağlayabilir ve gençler arasında rekabet ortamı oluşturmakta daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Her hangi bir arıza oluşması durumunda sigara makinesinin her çeşit parça ve servis olanakları ile beraber kısa süre de arıza durumunu gidererek daha fazla gelir elde edebilmeniz her zaman sizin avantajınıza olacaktır. Aksi koşullarda arıza yapan cihazı tamir edebilmek için geçen süre de aktif olarak kullanamayacak ve müşterilerde daha fazla para kazanamayacaksınız. Birde arıza onarımı konusunda firmaları gezmek durumunda kalarak hiçbir zaman emek kaybı yaşayacaksınız. Bu olumsuz koşullar ile karşı karşıya kalmamak adına tecrübeli ve uzman bir firmadan tedarik edebilirsiniz.

Oynama Seçenekleri

Makinelerimiz 7 li bonuslu olarak sunulmaktadır. Bonuslu kelimesi oyun oynayan müşteri için artı oyun oynama anlamına gelmektedir. Sigara makineleri 4 TL at 5 oyun oynama seçenekleri, 1 TL at 2 oyun oyna, ya da 1 TL at 3 oyun gibi farklı değiştirilebilir bonus seçenekleri ayarları yer almaktadır.

Sigara makinelerinin para mekanizması lazer sistemli olup istediğiniz madeni paraları koyar onunla çalıştırırsınız. Sizin için hazırlanan bu sigara makinesi müşterilerin fazla sigara düşürmeleri adına yaptıkları değişik hile kombinasyonlarını kesinlikle kabul etmemekte ve olmamaktadır. Makine algıladığı zaman makine uyarı vermektedir. Bu uygulama ile ile müşterilerin hile yapma gibi şansları olmamaktadır.

Sizde sigara makinelerini endi mekânlarınıza koyabilir ya da başka mekanlara kiraya verebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler