1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Sıkılaştırıcı Krem Kullanımı nasıldır
Sıkılaştırıcı Krem Kullanımı nasıldır

Sıkılaştırıcı Krem Kullanımı nasıldır

Sıkılaştırıcı Krem Kullanımı nasıldır

A+A-

 

                Cildimizde yer alan kırışıklıklardan kurtulmak aslında günümüz ürünleri ile daha kolay hale geliyor. Yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkması ile yine kişilerin cilt özelliklerine göre genç yaşta da karşılarına çıkabiliyor. Sizlere bahsedeceğimiz cosmegram instalift krem ürünü ile birlikte anında bu etkilerinden faydalanmak mümkündür. Uyguladığınız andan itibaren 90 saniye sonra cildinizde içerik kuruma gösterecek ve botoks etkisi oluşturacaktır. Böylelikle de istenmeyen kırışıklık ve çizgilerden kurtulmuş olabileceksiniz. Fakat etkileri kalıcı değildir. Gün içerisinde sizlere yardımcı olmak için üretilmiştir.

                Yine siyah nokta oluşumları için farklı bir üründen bahsetmek gerekirse, http://www.siyahmaske.gen.tr/ en popüler ürünler arasında yer alıyor. Bu konuda pek çok video ve reklam bulunurken, kullanımının da kolay olması ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Siyah noktaları temizlemek aslında hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Uygulayın kurusun ve soyun

                Temiz cilde uygulanması gerekmektedir. İlk olarak gözenekleri açmak daha iyi bir temizlik sağlayabilir. Bunun için yüzünüzü ılık su ile yıkamanız tavsiye ediliyor. Sonrasında ise kullanım talimatlarında yer alan bilgilere göre siyah nokta maskesi bir fırça yardımı ile cilde uygulanmaktadır. Ortalama ciltte kalma süresi 15-20 dakika belirlenmiş olurken, sonrasında ise yıkayarak ya da fazla kurumuş ise soyarak çıkartabilirsiniz. Temizlik işlemi bittikten sonra ise cildinizi soğuk su ile yıkayarak, gözenekleri kapatabilir ve yağlanmayı kısmen de olsa engelleyebilirsiniz.

Kırışıklık giderici krem

                Cildiniz sıkılaştıran ve gerginleştiren bir içeriğe sahip olan cosmegram instalift krem kırışıklıklarınızı ortadan kaldıracaktır. Gün içerisinde artık daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanız gerekirken, tedavi amacı gütmemektedir. Eğer ki kalıcı etki istiyorsanız, estetik uzmanları ile kalıcı botoks ektilerinden faydalanarak, istediğiniz bir model tercih ederek, cerrahi müdahalelere sahip olabilirsiniz. Ürünler orijinal olarak tercih edilmesi ise öneriler arasında yer alıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler