1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sivas Belediye Başkanı Aydın, Vatandaşların Sofralarına Konuk Oluyor
Sivas Belediye Başkanı Aydın, Vatandaşların Sofralarına Konuk Oluyor

Sivas Belediye Başkanı Aydın, Vatandaşların Sofralarına Konuk Oluyor

SİVAS (AA) - Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, ramazan ayında her gün bir vatandaşın evine konuk oluyor.Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Başkanı Sami Aydın eşi Yurdagül...

A+A-

SİVAS (AA) - Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, ramazan ayında her gün bir vatandaşın evine konuk oluyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Başkanı Sami Aydın eşi Yurdagül Aydın, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu ve iki çocuğuyla Fatih mahallesinde yaşayan Hatice Avam'ı ziyaret etti.

Burada Avam ile bir süre sohbet eden Başkan Aydın çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

İftarı Avam ailesinin evinde yapan Belediye Başkanı Sami Aydın, "Geçen yıl başlattığımız çat kapı iftar akşamları bizim için çok özel olmuştu. Farklı aileleri tanıma imkanı bulmuştuk. Bu yıl da fırsat buldukça bunu yapmaya çalışıyoruz. Bugün de Hatice Hanımı ziyaret ettik. Ramazan ayını çok şaşalı programlar yerine aile ortamlarında geçirdiğim zaman çok mutlu oluyorum. Bugün de kendi ailemle ve AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Ahmet Kuzu ve eşleriyle Avam ailesinin evinde iftar yaptık. Rabbim oruçlarımızı kabul etsin." ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Hatice Avam, "Bugün çok mutlu olduk. Belediye başkanımızı ağırlamak çok büyük bir onurdu. Bizleri çok sevindirdiler. Bunun için kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler