1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sivas Belediyesinden Bayram Tedbirleri
Sivas Belediyesinden Bayram Tedbirleri

Sivas Belediyesinden Bayram Tedbirleri

SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün, Kurban Bayramı’nda vatandaşların şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için önlem aldığı bildirildi. Belediye Ulaşım...

A+A-

SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün, Kurban Bayramı’nda vatandaşların şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için önlem aldığı bildirildi.

Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mehmet Kaynar, yaptığı yazılı açıklamada, Kurban Bayramı’nın birinci gününde şehir içi halk otobüsü seferlerinin saat 09.00'da, ikinci, üçüncü ve dördüncü günlerinde ise saat 08.00'de başlayarak 23.30'a kadar devam edeceğini ifade etti.

Şehir içindeki ücretli yol kenarı otoparklarının da bayram süresince ücretsiz olacağını aktaran Kaynar, "Halkımızın bayramda ulaşımda sıkıntı yaşamaması için gerekli tedbirlerimizi aldık. Tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Öte yandan belediye tarafından Sivas Nuri Demirağ Havaalanı’na yapılan otobüs seferlerinin de bayram süresince devam edeceği öğrenildi.

Önceki ve Sonraki Haberler