1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Sivas Ticaret Borsasından Vali Yardımcılarına Ziyaret
Sivas Ticaret Borsasından Vali Yardımcılarına Ziyaret

Sivas Ticaret Borsasından Vali Yardımcılarına Ziyaret

SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası (STB) Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sivas Vali Yardımcıları Zihni Yıldızhan ve Yeliz Yıldızhan'ı...

A+A-

SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası (STB) Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sivas Vali Yardımcıları Zihni Yıldızhan ve Yeliz Yıldızhan'ı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarı diledi.

STB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Yardımcıları ile bir süre sohbet eden Hastaoğlu, borsanın çalışmaları ve yeni kurulacak Ot Borsası hakkında bilgiler verdi.

Borsa olarak kamu kurumlarıyla uyum içinde çalıştıklarını belirten Hastaoğlu, "Vali Yardımcımız Sayın Zihni Yıldızhan ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü bünyesinde olan Tarım Komisyonunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizin kalkınması noktasında vali yardımcılarımızla her zaman diyalog içinde çalışmalarımızı sürdürmenin gayretindeyiz. Son Mülki İdare Amirleri kararnamesi ile ilimize atanan Vali Yardımcılarımız Zihni Yıldızhan ve Yeliz Yıldızhan'ın yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum." ifadesini kullandı.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Vali Yardımcıları Zihni Yıldızhan ve Yeliz Yıldızhan ise çeşitli illerde görev yaptıklarını fakat tarihi ve kültürel yönden zengin bir Anadolu kendi olan Sivas'ta görev yapmaktan mutlu olduklarını belirterek, ziyaretlerinden dolayı Hastaoğlu ve Borsa Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler