1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sivas'ta Bayram Tedbirleri
Sivasta Bayram Tedbirleri

Sivas'ta Bayram Tedbirleri

SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Ramazan Bayramı'nda vatandaşların şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için bir dizi önlem aldı.Belediyeden yapılan yazılı...

A+A-

SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Ramazan Bayramı'nda vatandaşların şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için bir dizi önlem aldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada görüşlerine yer verilen Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mehmet Kaynar, Ramazan Bayramı'nın birinci günü şehir içi halk otobüsü seferlerinin sabah 09.00'da, ikinci ve üçüncü günlerdeyse 08.00'de başlayarak 23.30'a kadar devam edeceğini belirtti.

Şehir içindeki ücretli yol kenarı otoparklarının da bayram süresince ücretsiz olacağını aktaran Kaynar, "Halkımızın bayramda ulaşımda sıkıntı yaşamaması için gerekli tüm tedbirlerimizi aldık." ifadesini kullandı.

Kaynar, belediye tarafından Sivas Nuri Demirağ Havalimanı'na yapılan otobüs seferlerinin bayram süresince devam edeceğini kaydetti.

Öte yandan Ramazan Bayramı boyunca somun fırınlarının kapalı olması nedeniyle Sivas Belediyesi Zabıta Müdürlüğünce nöbetçi fırınlar belirlendi.

Buna göre, bayramın birinci günü Erdem Unlu Mamüller ve Samek Gıda, ikinci gün YILSA, Kardeşler Ekmek, üçüncü gün de Gülertaş Ekmek ve Yiğiter Ekmek açık olacak.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler