1. HABERLER

  2. ADS

  3. ŞOK MARKET RAFLARINDA İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR
ŞOK MARKET RAFLARINDA İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR

ŞOK MARKET RAFLARINDA İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR

ŞOK MARKET RAFLARINDA İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR

A+A-

Alışveriş denilince bütün satış merkezlerinin marketler de dahil öncelikli hedef kitlesini kadınlar oluşturmaktadır. Çocuk, erkek vb. ihtiyaçlarında bile kadınların gözünden bakılarak fiyat politikası, kalite anlayışı belirlenmektedir. Özellikle market raflarında kadınlar indirimli ürünleri tercih etmektedir. Bu aile ekonomisini koruma eğilimi kadar tasarruf yapma ihtiyacından da kaynaklanmaktadır.

Bunun yanında da indirimli ürünler hemen hemen bütün hedef kitleleri için cazip sayılmaktadır. Özellikle piyasaların daralmaya başladığı ve tüketimin düştüğü dönemlerde kampanyalar yaygınlaşmaktadır. Genel yaklaşım bu olsa da bazı marketlerde yılın her dönemi hemen hemen her günü indirimler de olabilmektedir.

Şok market ŞOK AKTÜEL aracılığı ile her Çarşamba günü bu kampanyalar ve indirimler ile ilgili geniş bir tüketici kitlesine ulaşmaktadır. “Fırsatlar çarşamba başlar” sloganı ile her hafta Şok aktüel ürünler kataloğunda birbirinden kaliteli yüzlerce çeşit ürüne cazip indirimli fiyatları müşterileri ile buluşturuyor.

ŞOK MARKETİN hafta içi ve hafta sonuna özel olarak yürüttüğü ayrı kampanyalar söz konusu. Özelikle hafta sonu kampanyaları büyük ilgi duymakta. Yayınladığı aktüel ürün kataloğunun içerisinde her sayısında mutlaka sürpriz ürünler, kampanyalar yayınlanmakta. Temel tüketim maddelerinde olduğu kadar lüks tüketim ürünlerinde de bu indirimlerden yararlanmak mümkün.  Aile bütçesi söz konusu olunca temel tüketim ihtiyaçlarına öncelik verilmektedir.

Bundan dolayı temel ihtiyaçlar diğer marketlerde ikincil planda tutulmaktadır. Ancak Şok Markete gelen tüketici bu ayrımı yapmak zorunda kalmamaktadır. Hem temel ihtiyaçlarını hem de lüks tüketim ihtiyaçlarını aynı zaman dilimi içerisinde yapma olanağına sahip oluyor. Bunun için kampanyaları takip etmek yeterli olacaktır. Neyin ne zaman alınacağına tüketiciler karar verecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler