1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. "Son Feci Bisiklet", Vodafone Freezone Stüdyo'da
"Son Feci Bisiklet", Vodafone Freezone Stüdyo'da

"Son Feci Bisiklet", Vodafone Freezone Stüdyo'da

Türkiye'nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo'da yeni yılın ilk özel performansını "Son Feci Bisiklet" gerçekleştirecek

A+A-

İSTANBUL (AA) - Türkiye'nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo'da yeni yılın ilk özel performansını "Son Feci Bisiklet" gerçekleştirecek.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, Vodafone FreeZone Stüdyo, yeni yılın ilk özel performansında, son dönemin popüler rock gruplarından "Son Feci Bisiklet"i ağırlayacak.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) iş birliğiyle düzenlenecek performans için en hit parçalardan oluşan 12 şarkılık bir repertuvar hazırlayan "Son Feci Bisiklet", kendi parçalarının yanı sıra 4 akustik performans ve bir özel "cover" ile kaydı tamamlayacak.

"Son Feci Bisiklet"in Vodafone FreeZone Stüdyo'daki özel performansı, 22 Ocak'ta Vodafone FreeZone YouTube kanalında yayımlanacak. Böylece performans, Türkiye'nin 81 ilinden cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerden ücretsiz izlenebilecek.

Türkiye'nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Park'ın içinde açılan Vodafone FreeZone Stüdyo, hem bir "dijital müzik stüdyosu" hem de bir "dijital konser sahnesi" olarak hizmet veriyor.

Müzikseverler, Vodafone FreeZone Stüdyo'da en iyi ekipmanları kullanarak ve profesyonel ekiplerden koçluk alarak kayıt yapabiliyor. Ayrıca, sevdikleri sanatçıların daha önce başka yerde görmedikleri performanslarını izleyebiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler