1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. SÜ Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı’da Mezuniyet Heyecanı
SÜ Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı’da Mezuniyet Heyecanı

SÜ Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı’da Mezuniyet Heyecanı

Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

A+A-

Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
Mezuniyet törenine Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Dilek Zerenler, müdür yardımcıları, öğretim üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı. Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı’nın 22. Dönem mezuniyet törenine erişmenin kurumsal gururu ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Müdür Prof. Dr. Dilek Zerenler, “Lisans eğitim ve öğretimi boyunca nice zorluk ve emeklerle günlerini, aylarını, yıllarını veren öğrenci arkadaşlarımızın bu uzun eğitim maratonunu tamamladıkları bu günde siz değerli velilerimizi yürekten tebrik ediyoruz. Kıymetli mezunlarımız, anasanat dallarınıza yönelik bilimsel ve sanatsal birikiminizi, ülkemizin resmi ya da özel kurum ve kuruluşları bünyesinde başarıyla göstereceğinizden eminiz. Bu çalışmalarınızı; ülkemizin, milletimizin, milli ve manevi değerlerine saygılı, Atatürk’ün ilke ve inkılâpları doğrultusunda üretken bireyler olarak yürüteceğinize olan inancımız tamdır. Bundan sonraki yaşamınızda her şeyin gönlünüzce olmasını diliyor, ülke ve millet olarak birlik, beraberlik, sağlık, huzur ve başarıyı birlikte yaşamak paylaşmak dileğiyle sizleri yürekten kutluyoruz. Yolunuz ve bahtınız açık olsun” diye konuştu. Öğrenciler, sırasıyla öğretim üyelerinin elinden diplomalarını alarak hep birlikte keplerini havaya fırlatıp mezuniyet coşkusunu ve sevincini doyasıya yaşadı.
 

Önceki ve Sonraki Haberler