1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Su kanalında Cesedi Bulunan Genç Öldürülmüş
Su kanalında Cesedi Bulunan Genç Öldürülmüş

Su kanalında Cesedi Bulunan Genç Öldürülmüş

Konya'da yaklaşık 5 ay önce cesedi bulunan gencin, darp sonucu beyin kanamasından öldüğü belirlendi.

A+A-

Konya'da yaklaşık 5 ay önce cesedi bulunan gencin, darp sonucu beyin kanamasından öldüğü belirlendi.

Merkez Selçuklu ilçesi Sille Ak Mahalle'deki boş bir sulama kanalında cesedi parçalanmış halde bulunan Mustafa Meral'in (23) ölümü ile ilgili soruşturmayı sürdüren Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, yeni bilgilere ulaştı.

Polis, gencin uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybetmiş olabileceği ihtimali üzerinde dururken, Adli Tıp Kurumundan gelen raporda ölüm nedeninin kafatasında oluşan çatlağa bağlı beyin kanaması olduğu belirtildi.

Mustafa Meral'in annesi Hediye Meral'in, oğlunun arkadaşları tarafından darbedildiği yönünde ifade vermesi üzerine, son görüştüğü Oğuzcan A. (24), Doğukan Y. (25), Cemal K. (25) ve Mehmet B'nin (24) ifadesi alındı.

Polis, Cemal K. ve Mehmet B. tarafından darbedildikten sonra otobüse bindirilen Meral'in, daha sonra kanala düşüp hayatını kaybettiğini belirledi.

İşlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen Cemal K. ve Mehmet B, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

23 Ocak'ta Selçuklu ilçesindeki sulama kanalında köpekler tarafından bir bölümü parçalanmış erkek cesedi bulunmuş, oğlunun 18 gündür kayıp olduğunu belirten Hediye Meral, evladını vücudundaki dövmelerden tanımıştı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler