1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Suşehri'nde Muhtarlar Toplantısı
Suşehri'nde Muhtarlar Toplantısı

Suşehri'nde Muhtarlar Toplantısı

Suşehri Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu başkanlığında muhtarlar toplantısı düzenlendi.

A+A-

SİVAS (AA) - Suşehri Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu başkanlığında muhtarlar toplantısı düzenlendi.

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Kaymakam Uzunoğlu, sorunların çözümü için bu tür toplantıların faydalı olduğunu belirtti.

Toplantılara bundan sonra Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel'in de konuk olarak katılacağını söyleyen Uzunoğlu, "Mahalle muhtarlarımızın da bu toplantılara katılmasından dolayı sorunların çözümü için belediye başkanımızın bu programda yer almasını önemsiyoruz." dedi.

Uzunoğlu, İlçe Emniyet Müdürlüğünün mahallelerde, İlçe Jandarma Komutanlığının ise köylerde asayiş toplantıları düzenleyeceğini ifade itti.

Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ise, tarım ve kalkınma birlikleri konusunda çevre il ve ilçelere göre Suşehri’nin çok geri kaldığını ve müracaat olmadığı gibi, Tarım ve Kalkınma Birliği kurulması konusunda hiçbir gelişme olmadığını dile getirdi.

Mahalle ve köy muhtarlarının sorunlarının ele alındığı toplantıya, İl Genel Meclis Üyesi Ali Yaman, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Yavuz, daire amirleri, mahalle ve köy muhtarları katıldı

Önceki ve Sonraki Haberler