1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Tahir Akyürek'ten Kurban Bayramı Mesajı
Tahir Akyürekten Kurban Bayramı Mesajı

Tahir Akyürek'ten Kurban Bayramı Mesajı

KONYA (AA) - Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kurban Bayramı mesajı yayımladı.Başkan Akyürek, mesajında, Kurban Bayramı'nın bütün İslam alemi ve insanlık için hayırlara...

A+A-

KONYA (AA) - Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kurban Bayramı mesajı yayımladı.

Başkan Akyürek, mesajında, Kurban Bayramı'nın bütün İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Bayramların toplumsal hayat açısından çok büyük bir öneme ve değere sahip olduğunu belirten Akyürek, mesajında şunlara yer verdi:

"Bildiğiniz gibi, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından insanımızın, Türkiye'nin bekası dendiğinde, vatan dendiğinde nasıl birleştiğini gördük. Bundan sonra dört bir taraftan saldıran, birleşerek hareket eden bütün terör örgütlerine ve şer güçlere karşı dayanışmayı, birlikteliği devam ettirmemiz gerekiyor. Toplumumuzu bir arada tutan temel dinamikleri hedef alan terör olayları hiçbir şekilde amacına ulaşamayacaktır. Bu bayramın da birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini, aramızda sevgi ve saygının yaygınlaşmasına vesile olmasını diliyorum. Ülkemizin, Büyük Türkiye hedefi doğrultusunda huzur ve güvenlik içinde güzel bir geleceğe yürümesi en büyük arzumuzdur."

Önceki ve Sonraki Haberler