1. HABERLER

  2. ADS

  3. Tanıtım Yazısı ve Organik Backlink Desteği
Tanıtım Yazısı ve Organik Backlink Desteği

Tanıtım Yazısı ve Organik Backlink Desteği

Tanıtım Yazısı ve Organik Backlink Desteği

A+A-

 

Bugün internet ortamı pek çok kişi için iyi bir gelir kapısı olma özelliği taşıyor. Kurumsal satışlarını internet üzerinden gerçekleştirmek isteyenler tanıtım yazısı ile bloggerlar, forum siteleri ve aklınıza gelebilecek her türlü site üzerinden para kazanmak ve bu kazancı aylık belli bir sabit düzeye çekebilmek mümkün.

Elbette bunun için kurmuş olduğunuz site için emek sarf etmeniz, sitenizi Google’a görünür kılabilmeniz gerekiyor. Google sitenizi beğenip onayladığında, sizi üst sıralara alıyor. Arama motoru optimizasyonu olarak adlandırılan bu durumu başarabilmenizin sonucu olarak, site ziyaretçilerinizin sayısı her geçen gün artıyor.

Aynı zamanda siteniz üzerinden satış ortaklığı ve reklam paylaşımı yaparak para kazanmanız da mümkün olabiliyor. Peki, sitenizi kısa sürede ilk sayfaya, ilk sıralara nasıl taşırsınız ve bu süreçte bilirkişi ya da kurumlardan alacağınız hizmetler işinizi kolaylaştırır mı?

Dev Haber Sitelerinde Tanıtım Yazılarınızı Yayınlıyoruz

Öncelikle sitenizi ilk sıralara taşımanın en kullanışlı yollarından bir tanesi, site içeriğine uygun olarak hazırlanmış güncel içerikleri sık sık sitenize yerleştirmenizdir. Kaliteli, sitenizi ziyaret edenlerin aradıkları bulabilecekleri, kısacası ziyaretçileri sitenizde daha uzun süre tutabilecek metinler, sitenizin başarıyı yakalayıp yakalayamayacağını büyük oranda belirlerler.

İçerik hazırlama konusunda, kurumsal olarak gerçekleştirmiş olduğumuz içerik sağlayıcılığı hizmeti, tecrübeli ve kaliteli yazarların elinden çıkan içeriklerin kullanımı ile sitenizi kısa sürede Google arama motorunda üst sıralara taşımak adına yardımcı olacaktır.

Özellikle tanıtım yazısı ihtiyacı bulunanlar için, sitenizi en iyi şekilde tanıtan, dolu dolu içerikler hazırlamamız mümkün olmaktadır.  tanıtım yazısı satışı gerçekleştiren sitemiz, bugün pek çok haber sitesi ve online ortamın devleri tarafından tercih edilmiştir. R10.net Tanıtım yazısı paketleri ile Haberaktuel.com, Haber3.com, Haber7.com, Cumhuriyet.com.tr, Yenisafak.com.tr, Rotahaber.com, habervaktim.com, yeniakit.com.tr, haberts.com gibi büyük haber sitelerinde tanıtım yazısı yayınlatmanız mümkün. Tanıtımhaberi.com editörlerince hazırlamış olduğumuz içeriklerin yanı sıra, tanıtım yazılarınızı, onlarca büyük haber sitesinde yayınlayabiliyoruz.

Organik Backlink Satışı

Saymış olduğumuz siteler ve daha pek çok haber sitesi için hazırlamış olduğumuz tanıtım haberleri içeriklerinin yanı sıra, sizler için sunmuş olduğumuz hizmetlerden bir diğeri ise, organik backlink hizmetidir. Sitenizin PageRank değerini artırmak, daha fazla ziyaretçi çekmek için Google dizininde ilk sıralara yerleşmiş kaliteli sitelerin size referans olması, sanal ortamdaki başarı şansını artıracaktır. 

Hizmetimiz kapsamında, backlink paketlerini tercih ederek, Alexa değeri yüksek olan, DMOZ kaydı bulunan en kaliteli sitelerden kalıcı backlinkler alabilmemiz mümkün olmaktadır. Dolayısıyla yavaş yavaş sizler de farklı sitelere backlink verebilecek, Google’ın referans olarak kabul ettiği devlerden biri durumuna gelebilirsiniz.

Kaliteli Backlink Temin Etmek Neden Önemli?

Site kurulumu ve arama motoru optimizasyonu konularındaki teknik bilgileri ile sizi en hızlı şekilde üst sıralara taşıyıp, sitenizden en çabuk şekilde para kazanmaya başlamanızı sağlayacak olan ekibimiz, site tanıtım yazılarınızı Google’ın en kalıcı ve yaşlı sitelerinde yayınlayabilmektedir.

Kaliteli backlink, birkaç ay sonra kalıcılığını yitiren, birden ortadan kaybolan backlinkler değildir. Özellikle böyle durumlar ile karşılaşırsanız eğer, siteniz hiç beklenmedik anda gerilere düşebilmektedir. Organik backlink satışı yapan sitemizi tercih ederek yükselmenin en garantili yolunu da tercih etmiş olacaksınız.

 

Önceki ve Sonraki Haberler