1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Teb'den 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi
Teb'den 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi

Teb'den 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi

İSTANBUL (AA) - Türk Ekonomi Bankası (TEB), sıfır taşıt kredisi ve 2. el araçlar için yüzde 1,15'ten başlayan faiz oranları sunuyor. Kampanya ile TEB'den...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Türk Ekonomi Bankası (TEB), sıfır taşıt kredisi ve 2. el araçlar için yüzde 1,15'ten başlayan faiz oranları sunuyor. Kampanya ile TEB'den taşıt kredisi alanlar ilk ödemelerini de 3 ay erteleyebilecek.

Banka açıklamasına göre, araç sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlatan TEB, yüzde 1,15 faiz oranından başlayan, 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, kampanya ile ilgili şunları kaydetti:

"Taşıt alımlarının artacağı bu dönemde 800'ü aşkın anlaşmalı taşıt bayimize ve müşterilerine kampanyamızdan faydalanma fırsatı sunuyoruz. Üstelik kampanyamız sıfır taşıt veya 2. el araç almak isteyen tüm müşterilerimiz için geçerli olacak. Müşterilerimiz 48 aya kadar tüm vadelerde yüzde 1,15 faiz oranından ve ilk taksitini 3 ay sonra ödeme fırsatından faydalanabilecek."

Önceki ve Sonraki Haberler