1. HABERLER

  2. TEKNO

  3. Tek ürün satış scripti
Tek ürün satış scripti

Tek ürün satış scripti

Tek ürün satış scripti

A+A-

Internet üzerinden satış yapmanın son derece hızlı bir şekilde gelişmiş olması tek ürün satış scripti alanına girişimcilerin daha çok ilgi göstermesini sağladı. Tek ürün satış scripti sayesinde tek bir alanda yoğunlaşarak müşterilerine en hızlı hizmeti sunabilen girişimciler bu alanda çalışmalarını hızlandırıyorlar.

Yurul teknoloji firmasının tek ürün satış scripti alanında gerçekleştirmiş olduğu çalışma ticarete yeni başlayacak olan kişiler için oldukça avantajlı duruyor. Hazırlanmış olan temanın en önemli noktalarından bir tanesi cep telefonlarına ve Tabletlere optimizasyonunun gerçekleştirilebilir olması. Günümüzde insanlar artık internete sadece bilgisayarlardan girmedikleri için satış alanında müşteriye her alanda yakalama imkanı sunuyor. 99 liralık bir ek ödeme ile birlikte bütün bankalardan geçen Kredi kartı bir ödeme sistemini de firma sizlere sunuyor. Profesyonelce hazırlanmış olan admin paneli üzerinden görsel ve Teknik olarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün hale getirirmiş.

Tema üzerinde renklerde değişiklik yapmak istediğinizde sınırsız renk seçeneğini sizlere sunan bu tek ürün satış scripti, ilk kurulum için sizlerden herhangi ücret talep etmezken ikinci kurulum için oldukça güzel bir rakam olan 49 lirayı sizden talep ediyorlar. Timur içerisinde saklı olan sipariş kayıt formu üzerinden tüm Siparişlerinizi rahatça kontrol edebileceğiniz bir alan sizler için yaratılmış.  Çıkar / ekle bölümü üzerinden tema üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilir yada sıralamayı değiştirebilir Hale getirebiliyorsunuz.

Full Responsive / Full Flat özellikleri sayesinde sitenin bilgisayar görüntüsünü oldukça kaliteli bir versiyonla beraber cep telefonu ve tabletler üzerinde de görebiliyorsunuz. Tek ürün satış scripti derinde son derece önemli olan bu özellik müşterilerin her alandan websitenize ziyarette bulunmasını ve siparişleri son derece hızlı bir şekilde geçebilmesini sağlıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler