1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. "Telsizli Kumarcıların" Oyununu Polis Bozdu
"Telsizli Kumarcıların" Oyununu Polis Bozdu

"Telsizli Kumarcıların" Oyununu Polis Bozdu

Eskişehir'de kumar oynanan bir deponun çevresinde, baskına karşı telsizle haberleşerek önlem almaya çalışan şüpheliler, sivil ekiplerin operasyonu sonucu yakalandı- Operasyonda 84 kişi hakkında işlem yapıldı, kumar ekipmanlarına el konuldu

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de kumar oynanan bir deponun çevresinde, baskına karşı telsizle haberleşerek önlem almaya çalışan şüpheliler, sivil ekiplerin operasyonu sonucu yakalandı. Kumar oynadıkları ve oynattıkları iddia edilen 84 şüpheliye yasal işlem yapıldı.

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, İstiklal Mahallesi Çınarcık Sokak'taki bir depoda kumar oynatıldığı istihbaratı üzerine harekete geçti.

Binaya düzenlenen operasyonda kumar oynayan ve buna imkan sağlayan 84 kişi yakalandı. Yapılan incelemede, şüphelilerin polis baskınına karşı sokakta telsizli bir gözetleyiciyi görevlendirdikleri, bu şekilde haberleştikleri belirlendi.

Kumar oynayan şüphelilere iki yüz on dokuzar lira ceza kesildi, kumar için yer temin edip imkan sağlayan O.B. hakkında ise adli işlem başlatıldı. Kumar ekipmanlarıyla tombala makinesine de el konuldu.

Öte yandan, operasyonda yoklama kaçağı olduğu tespit edilen 3 şüpheli yakalandı.

Önceki ve Sonraki Haberler