1. HABERLER

  2. ADS

  3. Tişört Türleri
Tişört Türleri

Tişört Türleri

Tişört Türleri

A+A-

 

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alıyor. Hem erkekler için, hem de bayanlar için üretilen modelleri var. Tişört tasarımları, yaka ve kol durumuna göre ayrılıyor. Sıfır kollu ya da uzun kollu modelleri var. Ayrıca son zamanlarda, polo yaka modelleri, özellikle gençler tarafından tercih ediliyor.

V yaka diye de adlandırılan polo yaka modeller, yaz aylarında vücudun nefes almasına olanak tanıyor. Slimfit kalıp modelleri, tişört modellerinde de sıklıkla kullanılan kalıp modelleri arasında yer alıyor.

Tişört Modelleri

Polo yaka modeller, günümüzde en çok kullanılan modeller arasında yer alıyor. Yaz aylarına uygun olarak açık ve canlı renklerde modeller bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra bu modellerin birçoğu kısa kollu olarak tasarlanıyor. Her ne kadar kumaş pantolon ile de giyilebilirse de, daha çok kot pantolon ile beraber giyilebilir.

Sıfır yaka modellerde, en az polo yaka modeller kadar rağbet görüyor. Yaz aylarına özel farklı renk seçenekleri bulunan bu modellerde, pamuk ağırlıklı olarak kullanılıyor. http://www.dsdamat.com/erkek-tshirt-modelleri/

Önceki ve Sonraki Haberler