1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Toki Başkanı Yarın Finans Masasına Konuk Olacak
Toki Başkanı Yarın Finans Masasına Konuk Olacak

Toki Başkanı Yarın Finans Masasına Konuk Olacak

İSTANBUL (AA) - Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, sektördeki son gelişmeleri, yarın Anadolu Ajansı (AA) Finans Masasında değerlendirecek. AA'nın 100. yıl vizyonu...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, sektördeki son gelişmeleri, yarın Anadolu Ajansı (AA) Finans Masasında değerlendirecek.

AA'nın 100. yıl vizyonu çerçevesinde geliştirdiği AA Finans Haberleri Terminalinden canlı yayınlanan Finans Masasının bu haftaki konuğu, TOKİ Başkanı Turan olacak.

Ergün Turan, yarın saat 11.00'de gerçekleştirilecek AA Finans Masasında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak ve soruları yanıtlayacak.

Toplantı, "aafinans.com"dan canlı olarak izlenebilecek. Turan'ın açıklamaları, AA Finansın Twitter hesabı "@aa_finans"tan da anlık takip edilebilecek.

AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası; daha önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eski Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, eski Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vahdettin Ertaş, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ahmet Erdem, Türk Hava Yolları (THY) eski Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler