1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Toyota Hilux Türkiye Turuna Başladı
Toyota Hilux Türkiye Turuna Başladı

Toyota Hilux Türkiye Turuna Başladı

İSTANBUL (AA) - Toyota Hilux Türkiye turuna Çeşme'de başladı.Toyota'dan yapılan yazılı açıklamada, Türkiye turuna başlayan Toyota Hilux'un ilk etapta Çeşme Marina'da otomobilseverlerle buluşacağı...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Toyota Hilux Türkiye turuna Çeşme'de başladı.

Toyota'dan yapılan yazılı açıklamada, Türkiye turuna başlayan Toyota Hilux'un ilk etapta Çeşme Marina'da otomobilseverlerle buluşacağı belirtildi. Açıklamada yer alan bilgiye göre, Marina'da kurulan 2 katlı standı ziyaret edenlerden isteyenler test sürüşü yaparak aracı yakından inceleyebilecek.

Bir ay sürecek tanıtım etkinliğinde hafta sonları Ulaş Kurugülle ile Quarted grubu da 19.00-21.00 saatleri arasında klasik müzik dinletisi sunarken, sürpriz sanatçılar ile devam edilecek aktivitede ayrıca, Hilux ile test sürüşü yapanlara "Hilux El Feneri" hediye ediliyor.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, ocak-temmuz dönemini kapsayan süreçte Türkiye'de toplamda 2 bin 365 adetlik satışla segmentinde lider konumda bulunan Hilux, yılın ilk 7 ayındaki satış performansı ile "Türkiye'de de efsane pick-up" olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sekizinci jenerasyonu ile 2015 Ekim ayında satışa sunulan Hilux, ilk ayda 727 adetlik satışıyla, 2009 yılından bu yana 1 ayda en çok satılan pick-up olma başarısını da göstermişti.

Hilux'un test ve tanıtım aktivitesi Çeşme'den sonra da devam edecek.

 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler