1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Trepaş'tan Huzurevi Sakinlerine Moral Konseri
Trepaş'tan Huzurevi Sakinlerine Moral Konseri

Trepaş'tan Huzurevi Sakinlerine Moral Konseri

Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) Müzik Grubu, Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Zübeyde Hanım Huzurevi'nde kalan...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) Müzik Grubu, Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Zübeyde Hanım Huzurevi'nde kalan yaşlılara, moral ve motivasyon konseri verdi.

TREPAŞ açıklamasına göre, TREPAŞ, Trakya'daki müşteri memnuniyetini tüm Türkiye’ye yayma çalışmalarını aralıksız sürdürürken sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkati çekiyor.

Bu kapsamda TREPAŞ, kendi içinde kurduğu müzik grubu ile Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Zübeyde Hanım Huzurevi'nde kalan yaşlılara, moral ve motivasyon konseri verdi.

2 saat süren konser süresince yaklaşık 50 huzurevi sakini birbirinden eğlenceli anlar yaşadı. Zaman zaman da sahneye çıkarak şarkı söyledi.
Zübeyde Hanım Huzurevi Müdürü Şeref Çıtak, Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen konser sonrası etkinlik için TREPAŞ'a teşekkür etti.

 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler