1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Tüdemsaş'ta Atama
Tüdemsaşta Atama

Tüdemsaş'ta Atama

Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Abdullah Peker, Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi (TÜDEMSAŞ) Genel Müdürlüğünde uzun süredir vekaleten görev...

A+A-

Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Abdullah Peker, Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi (TÜDEMSAŞ) Genel Müdürlüğünde uzun süredir vekaleten görev yapan daire başkanlarının kadro almalarına sevindiklerini söyledi.

Peker, yaptığı yazılı açıklamada, TÜDEMSAŞ'ta Genel Müdürlüğü'nde uzun süredir vekaleten görev yapan daire başkanlarının asaleten görev almalarının sendika adına memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Göreve atanan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Türk milletine, Sivasımıza ve TÜDEMSAŞ camiasına hayırlı olsun diliyorum. Yapacakları olumlu çalışmalarda kendilerine şahsım ve sendikam adına destek olacağımızı buradan basın aracılığı ile ifade ediyorum. Tek amacımızın TÜDEMSAŞ'ı daha üst noktalara taşımak uluslararası demiryolu camiasında adı saygıyla anılan bir kurum haline getirmektir. Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları sendikası olarak önce Vatan önce Devlet önce Sivas önce TÜDEMSAŞ diyoruz."

Önceki ve Sonraki Haberler