1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Türk-Alman Ticaret Ve Sanayi Odası'ndan İşbirliği Çağrısı
Türk-Alman Ticaret Ve Sanayi Odasından İşbirliği Çağrısı

Türk-Alman Ticaret Ve Sanayi Odası'ndan İşbirliği Çağrısı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nın üyesi olduğu Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'ndan oda üyelerine, ticari işbirliği çağrısı yapıldı.

A+A-

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nın üyesi olduğu Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'ndan oda üyelerine, ticari işbirliği çağrısı yapıldı.

Kırşehir TSO Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yaptığı yazılı açıklamada, odalarının da üyesi olduğu Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın, Türkiye ve Almanya arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin derinleşmesinin ve karşılıklı fayda sağlanması amacıyla ticari işbirliği çağrısı yaptığını belirtti.

Ekicioğlu, açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye ve Almanya arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin öneminden dolayı, oda üyelerimizi desteklemek ve ticari faaliyetlerini artırmak için kolaylıklar sunmak istiyor. Bu amaçla üyelerimizin sektörel iş ortakları bulmalarını ve iki ülkede de sahip olduğu ticari aktörler ağından faydalanmalarını mümkün kılıyor. Herhangi bir sektörde faaliyet gösteren üyelerimizin ticari faaliyet alanındaki sektörle alakalı yaptığı işler, sayfada yayınlanarak, gerekli ihracat ve ithalat işbirliği sağlanmış olacak. İş birliği taleplerini, hedefledikleri sektörleri göz önünde bulundurarak 6 ay boyunca, ücret ödemelerine gerek kalmadan her iki dilde de Türk- Alman Ticaret ve Sanayi Odası’nın sayfasında ilan ederek, bu sayede potansiyel ticari iş birlikleriyle iletişime geçmelerini sağlıyoruz. Bu konuyla ilgilenen üyelerimizin odamızla iletişime geçmesi halinde, ithalat ve ihracat işbirliği açısından önemli bir yer teşkil eden Türk- Alman Ticaret ve Sanayi Odası sayfasında yayınlanması sağlanacaktır."

Önceki ve Sonraki Haberler