1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Türk Telekom 3 Projeyle "Global Telecoms Awards 2016"da
Türk Telekom 3 Projeyle Global Telecoms Awards 2016da

Türk Telekom 3 Projeyle "Global Telecoms Awards 2016"da

Türk Telekom ve Türk Telekom International, Global Telecoms Awards 2016’da üç projeyle farklı kategorilerde finale kaldı.

A+A-

Türk Telekom ve Türk Telekom International, Global Telecoms Awards 2016’da üç projeyle farklı kategorilerde finale kaldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom ve Türk Telekom International, telekomünikasyon sektöründeki inovasyon çalışmalarının uluslararası alanda ödüllendirildiği en itibarlı organizasyonlardan olan Global Telecoms Awards 2016'da "Konforlu Hayat", "Engelsiz Mesaj" ve "Yıkıcı Data Roaming Fiyatlandırması" projeleriyle üç farklı kategoride finale kaldı.

Açıklamada yer alan bilgiye göre, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Global Telecoms Awards 2016'da sektör profesyonellerinden oluşan jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu Türk Telekom "Nesnelerin İnterneti Fırsatını Geliştirme" kategorisinde Konforlu Hayat, "Bağlantılı Olmayanları Bağlama" kategorisinde Engelsiz Mesaj projesiyle, Türk Telekom International ise "En Yıkıcı Fiyatlandırma Stratejileri" kategorisinde Yıkıcı Data Roaming Fiyatlandırması projesiyle finalde yerini aldı.

Ödüller 3 Kasım 2016 tarihinde Londra'da düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Önceki ve Sonraki Haberler