1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Türk Telekom Tambu'dan Mercedes A 180 Kazanma Fırsatı
Türk Telekom Tambu'dan Mercedes A 180 Kazanma Fırsatı

Türk Telekom Tambu'dan Mercedes A 180 Kazanma Fırsatı

Türk Telekom'un, yerli teknoloji geliştirme vizyonundan hareketle kullanıma sunduğu dijital klavyesi Tambu'yu indiren milyonlarca kişiden biri, Türk Telekom'dan Mercedes A 180 kazanma şansına sahip oluyor

A+A-

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom'un ve Türkiye'nin yerli dijital klavyesi Tambu'yu kullananlar, Mercedes A 180 kazanma şansı elde ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Tambu'yu kullanan milyonlarca kişi arasında yapılacak çekilişle, bir kişi Mercedes A 180 kazanacak.

Türk Telekom'un, yerli teknoloji geliştirme vizyonundan hareketle kullanıma sunduğu dijital klavyesi Tambu'yu indiren milyonlarca kişiden biri, Türk Telekom'dan Mercedes A 180 kazanma şansına sahip oluyor.

İnce belli bardaktaki çaydan, nazar boncuğuna kadar kültürümüze ait pek çok çıkartmanın yanı sıra, terlik atan anne gibi günlük hayatımızı yansıtan hareketli çıkartmaların yer aldığı Tambu, bir kullanıcısına araba hediye ediyor.

Türk Telekom'dan Mercedes A 180 kazanmak isteyen kullanıcılar, Android veya IOS uygulama mağazalarından Türkiye'nin ilk platform özellikli dijital klavyesi olan Tambu'yu ücretsiz indirerek ve kullanarak, 15 Nisan'a kadar çekilişe katılabilecek.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler