1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Türk Telekom'da Başantrenör Belli Oldu
Türk Telekom'da Başantrenör Belli Oldu

Türk Telekom'da Başantrenör Belli Oldu

- Başkent temsilcisi, başantrenörlük görevine Burak Gören'i getirdi

A+A-

 

ANKARA (AA) - Türkiye Basketbol 1. Ligi takımlarından Türk Telekom'da başantrenörlük görevine Burak Gören getirildi.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, 2017-2018 sezonunda Türk Telekom Basketbol Takımı'nın başantrenörlük görevine getirilen Gören ile 2 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Şükrü Kutlu, Burak Gören'in yeni sezonda takıma önemli bir ivme kazandırmasını beklediklerini ifade ederek, "Yeni sezonda ilk hedefimiz Spor Toto Basketbol Ligi'ne yükselmek. Yenilenen yönetimimiz ve taraftarlarımızın da desteğiyle Ankara'yı basketbolun en önemli platformunda temsil etmek istiyoruz. Yeni sezon için transfer çalışmalarımıza da başladık. Gerçekleştirdiğimiz kulüp, yönetim ve taraftar bütünleşmesi ile en kısa sürede başarıyı yakalayacağımıza inanıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Başantrenör Burak Gören ise başarının ekip çalışmasıyla geleceğini vurgulayarak, "Kulübün adına yakışır güzel bir başlangıç yaparak ligde rakiplerimizin çekindiği bir takım oluşturacağız. Türk Telekom'u ait olduğu Spor Toto Basketbol Ligi'ne taşımak istiyoruz. Önemli başarılara imza atmayı hedefliyoruz. Bunun için çalışmalara başladık." ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler