1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Turkcell Tv+ İle Maçlar 4k Ultra Hd Kalitesinde
Turkcell Tv+ İle Maçlar 4k Ultra Hd Kalitesinde

Turkcell Tv+ İle Maçlar 4k Ultra Hd Kalitesinde

A Milli Futbol Takımının ana sponsoru Turkcell, maçları ekran başından izleyecek taraftarlar için seyir kalitesini üst seviyeye taşıyacak.

A+A-

A Milli Futbol Takımının ana sponsoru Turkcell, maçları ekran başından izleyecek taraftarlar için seyir kalitesini üst seviyeye taşıyacak. Turkcell'in fiber altyapısı üzerinden sunulan Turkcell TV+'ta maçlar 4K Ultra HD kalitesinde izlenecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Turkcell'in fiber altyapısı üzerinden sunulan Turkcell TV+'ta maçlar 4K Ultra HD kalitesinde izlenecek.

3 Haziran'da satışa sunulan ve 4K Ultra HD teknolojisini destekleyen yeni kutusu ile Turkcell TV+, kullanıcılarına 4 kat daha canlı maç keyfi vadediyor.

Turkcell, fiber internet altyapısıyla hizmet verdiği TV+ kullanıcılarına yeni kutu ile ayrıca Youtube üzerinden de 4K Ultra HD içerikler sunuyor. TV+'ın yeni kutusunu alanların, kutu ile 4K Ultra HD TV arasında HDMI kablosuyla bağlantı kurması yeterli olacak.

4K Ultra HD, şu an yaygın olarak kullanılan HD görüntü kalitesinden 4 kat daha yüksek çözünürlük sağlıyor.

Turkcell TV+ ile 4K Ultra HD yayının izlenebilmesi için Turkcell fiber internet altyapısının bulunması ve televizyonun 4K Ultra HD yayını desteklemesi gerekiyor.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler