1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Türkiye Beyazay Derneğinden Başkan Yazgı'ya Ziyaret
Türkiye Beyazay Derneğinden Başkan Yazgı'ya Ziyaret

Türkiye Beyazay Derneğinden Başkan Yazgı'ya Ziyaret

AKSARAY (AA) - Türkiye Beyazay Derneği Aksaray Şubesi yetkilileri, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı'yı ziyaret etti.Başkan Yazgı, makamında...

A+A-

AKSARAY (AA) - Türkiye Beyazay Derneği Aksaray Şubesi yetkilileri, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı'yı ziyaret etti.

Başkan Yazgı, makamında gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve AK Parti hükümetinin Türkiye'deki engelli vatandaşlar için devrim niteliğinde hizmetler yaptığını belirtti.

Yazgı, "Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz, engelli vatandaşlarımız için çok büyük hizmetler yapmış ve halen de yapmaktadır. Yerel yönetimler olarak bizler, engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Her zaman engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Beyazay Derneği Aksaray Şube Yönetim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Mustafa Kayıhan Erbaş ise, derneğinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde kurulan ve tüm engelli derneklerinin çatısı konumunda faaliyet gösteren bir dernek olduğunu kaydetti.

Önceki ve Sonraki Haberler