1. HABERLER

  2. ADS

  3. Türkiye'nin interaktif maaş sitesi - maasi.org
Türkiye'nin interaktif maaş sitesi - maasi.org

Türkiye'nin interaktif maaş sitesi - maasi.org

Türkiye'nin interaktif maaş sitesi - maasi.org

A+A-

Aktif olarak ülkemizde çalışan sayısı milyonlarla ifade ediliyor. Her çalışanın çalışma koşulu ve aldığı aylık ücret değişmektedir. Bu değişim gerek eğitim gerekse tecrübe ile oluyor. Eğitimi iyi almış bir kişi yüksek ücretle bir yerlerde çalışırken, eğitimi iyi de olsa iş konusunda tecrübesi olmayan kişiler iş bulmakta zorluk çekmektedirler. Bundan dolay maaşlar buradan önemli bir rol oynamaktadır. Çoğu kez anne ve babalar evlatlarının iyi bir iş sahibi olmasını ister. İş sahibi olabilmek için eğitim ve tecrübeniz tam olması gerekiyor. Henüz yolun başında iken çok maaş kazanmanız imkansız olacaktır. Günümüzün en sık karşılaşılan sorunlarından birisi dengesiz beslenmedir. Çocuklar başta olmak üzere birçok birey beslenmesine dikkat etmemekte ve dengesiz beslenme çeşitli sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda bireylere yardımcı olan diyetisyenlerin ne kadar maaş aldıkları herkes tarafından merak ediliyor.

Günümüzün önemli bir sorun haline gelen obezite ve sağlıksız beslenmenin davetiye çıkardığı hastalıkların önüne geçilmesi adına diyetisyenler oldukça önemlidir. Diyetisyen maaşları çalıştığı kuruma göre farklılık göstermektedir. Alımlarının fazla olması gereği en gözde meslek gurubunu sağlık personelleri oluşturuyor. Sağlık personeli arasında karşımıza çıkan ATT alımı en fazla olan ve ihtiyacın hiçbir zaman azalmayacağı sağlık personeli olarak karşımıza çıkıyor. ATT olabilmek için sağlık meslek lisesi veya ön lisans programında ATT bölümünün bitirilmesi gerekmektedir. Garanti iş olanağının sağlandığı sağlık personeli arasında ATT çalışanların yeri her zaman ayrı olmuştur.

ATT maaşları çalışma saatleri ve çalışılan hastanenin döner sermayesine göre değişiklik gösterecektir. Sağlık personelinin maaşını yükselten asıl etmenin döner sermaye olduğunu belirtmek isteriz. Sağlık personeli olarak maaş miktarınızı artırmak istiyorsanız büyük ve yoğun hastaneleri tercih etmenizde fayda var. http://www.maasi.org/astsubay-maaslari/ Örnek olması amacıyla burada ki linkten astsubay maaşlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler