1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Tutal, Karla Mücadele Çalışmalarını İnceledi
Tutal, Karla Mücadele Çalışmalarını İnceledi

Tutal, Karla Mücadele Çalışmalarını İnceledi

KONYA (AA) - Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir’in Ufacık ve Kozlu kırsal mahallelerinde karla mücadele çalışmalarını inceledi.Belediyesi...

A+A-

KONYA (AA) - Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir’in Ufacık ve Kozlu kırsal mahallelerinde karla mücadele çalışmalarını inceledi.

Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülen karla mücadele çalışmalarına ilişkin yetkililerden bilgi alan Tutal, ilçede kapalı yol bulunmadığını ve alınan önlemlerle hiçbir vatandaşın mağdur olmadığını söyledi.

Vatandaşların ulaşımını rahat bir şekilde sağladıklarını kaydeden Tutal, "Belediye olarak daha yaşanabilir bir Seydişehir için çalışıyoruz. İlçe sınırlarımız içerisinde bulunan tüm mahallelerimizde, yağan kardan dolayı alınan önlemlerle hiçbir sıkıntı yaşanmadı. Bu kapsamda özellikle dağlık, kırsal mahallelerde Büyükşehir Belediyesi ekiplerimizle teyakkuz halindeyiz. Yaylalarımızda hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımız yalnız bırakılmadan ulaşımları sağlandı. Buralarda yaşayan insanlarımıza hizmetlerimiz aralıksız sürmektedir. Amacımız köylerimizde yaşayan vatandaşlarımıza devletimizin şefkatli elinin her an yanlarında olduğunu hissettirmektir." diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler